Мікропозики без застави та поручителів від Alexcredit

Alexcredit - це онлайн-сервіс мікрокредитування, який дозволяє зареєстрованим користувачам отримати мікропозику без застави на суму від 500 до 18 000 гривень за допомогою своєї картки. Для реєстрації вам знадобляться лише реєстраційний номер платника ІПН та паспорт. Заявки можна подавати 24 години на добу, 7 днів на тиждень на сайті компанії.

Мікропозики без застави та поручителів від Alexcredit

Умови мікропозики Alexcredit

 • Рік: 18-65 років
 • Необхідні документи: Номер мобільного телефону, електронна пошта та будь-яка банківська картка
 • Час випуску: У будь-який час (24/7)
 • Спосіб повернення: У будь-якому банку України, через IBox, EasyPay, ПриватБанк або Приват24, будь-якою карткою, в особистих кабінетах з платіжними терміналами.
 • Прострочені умови. Додаткові 3% на день від суми мікропозики.
 • Пільговий період (grace period)
 • Пролонгація: До 30 днів, за умови сплати відсотків. Необмежену кількість разів

Контактні дані

 • Адреса. 49041, м. Дніпро, Соборний район, вул. Стартова, буд. 9-а, 2-й поверх.
 • Підтримувати графік роботи. Будні дні з 8:00 до 20:00, вихідні дні з 10:00 до 20:00.

Невідкладна фінансова допомога також надається цілодобово. Одразу після схвалення Вашої заявки Ви отримаєте кошти шляхом переказу на Вашу картку.

Період кредитування 1 та 2

Отримати електронний мікропозика без застави в МФО AlexCredit можна на умовах, які безпосередньо залежать від того, чи зверталися ви в компанію в минулому.

 • Якщо ви новий позичальник, то можете отримати 500-4000 грн на 5-30 днів під 0% річних.
 • Якщо ви є повторним позичальником, кредитор може видати вам від 500 до 18 000 гривень на термін від 1 до 45 днів під відсоткову ставку від 1,7% на день.

Те ж саме стосується й інших положень та умов. Ви можете розраховувати на пролонгацію мікрокредиту та можливість часткового або повного дострокового погашення з перерахунком суми відсотків.

Вимоги до клієнтів Alexcredit

Відгук про МФО Alexcredit підтвердить мінімальну кількість вимог кредитора. Вам не потрібно відвідувати офіс для отримання мікропозики без застави, якщо

 • Вам від 18 до 65 років, і
 • Ви є громадянином країни, і
 • Ви не зареєстровані та не проживаєте на тимчасово окупованій території України.

Не намагайтеся обдурити кредитора. Система підрахунку балів, яка обробляє ваш запит, аналізує ваше поточне місцезнаходження.

Бездоганна кредитна історія або відсутність державного працевлаштування, навчання, перебування на пенсії, у декретній відпустці чи відкритих мікропозик в інших МФО або банках не є підставою для відмови.

Alexcredit - реєстрація та вхід в особистий кабінет

Вхід до Особистого кабінету доступний всім зареєстрованим користувачам сервісу. Реєстрація обов'язкова:

 1. На головній сторінці за допомогою кредитного калькулятора вкажіть суму мікропозики та термін його погашення, максимум до 4000 грн. З огляду на те, що компанія пропонує безкоштовні мікропозики всім новачкам, промокодом МФО скористатися не можна.
 2. Заповніть профіль. Вам знадобляться ваші паспортні дані та номер платника ІПН. Надалі авторизація буде вимагатися лише в особистому кабінеті без використання цієї процедури.
 3. Прив'яжіть платіжну картку до свого профілю. Сума на рахунку, що тимчасово блокується, повинна становити не менше 1 гривні.
 4. Ідентифікація обличчя. Цей процес здійснюється шляхом розміщення паспортного фото на сайті.
 5. Ви отримаєте результати розгляду Вашої заявки. Відповідь Ви отримаєте через SMS-повідомлення та електронну пошту.
 6. Підписати електронний кредитний договір. Договір приймається дистанційно.
 7. Перерахуйте на свою картку та отримайте гроші, система відправить їх негайно.

Якщо ви забули логін (електронну пошту) або пароль до особистого кабінету, ви можете відновити свої дані без входу до кабінету.

Як погасити мікропозику в Alexcredit?

Якщо ви вирішили не платити мікро, вам доведеться мати справу з колектором. Сума переплат за Вашим мікропозикою значно збільшиться. Це пов'язано з тим, що прострочення тягне за собою штраф у розмірі 3% від суми заборгованості.

Способи погашення мікропозики:

 • Перерахувати на рахунок МФО через відділення Вашого банку. Реквізити для оплати можна знайти на сайті https://alexcredit.ua/yak-povernuti-onlaynkredit.
 • Перехід на сайт за допомогою банківської картки через особистий кабінет та
 • переказ через термінали Приват24 або ibox, easypay та Приватбанк. Необхідно вказати номер Вашого кредитного договору (який можна знайти в особистому кабінеті).

Миттєва виплата без комісій гарантується тільки в тому випадку, якщо переказ здійснюється через сайт кредитора. Інші варіанти можуть включати затримки зі збором коштів та наданням додаткових рахунків НГІ.

Дострокове погашення

Ви можете достроково погасити мікропозика без застави у будь-який момент - частково або повністю. Сума переплати за мікропозикою буде перерахована.

Продовження.

Ви можете продовжити термін дії Вашого мікрокредиту.

 • Лише за ставкою 1,7% в день, в день
 • без застосування санкцій, строком на
 • 10, 20 або 30 днів.

Примітка: Процентна ставка не зупиняється після пролонгації строку кредитування. Для замовлення послуги необхідно сплатити вже накопичені відсотки. До безкоштовних мікропозик застосовуються звичайні відсоткові ставки.

Документація: сертифікати та ліцензії

Alexcredit є легально діючою мікрофінансовою установою. Його реєстраційний номер 13103652. Юридичні документи видані Нацкомфінпослуг розпорядженням № 3395 від 8 серпня 2017 р. Знайти компанію можна на сайті регулятора за ЄДРПОУ41346335.

Послуги з підтримки МФО

 • Контактний телефон: 38 099 618 64-64.
 • Торгова марка агентства: Товариство з обмеженою відповідальністю "Алекскредит", юридична адреса - Дніпропетровська обл., м. Дніпропетровськ, вул. Стартова, буд. 9а, поверх 2. Дніпропетровська область.2.
 • Графік роботи технічної підтримки: з 10.00 до 20.00 понеділок-п'ятниця 8.00 субота-неділя 8.00 до 20.00.

Рекомендуємо перейти на сайт за посиланням https://top4loans.com/, щоб дізнатися більше про компанію Alexcredit та інші компанії на ринку.

Написать в
Viber
1dd0dc6c091750c986078ab3ee7a7c66